Studia podyplomowe Cyberbezpieczeństwo w praktyce organizowane są przez Katedrę Informatyki Wydziału Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie we współpracy z Polską Platformą Bezpieczeństwa Wewnętrznego

Studia są 2-semestralne, obejmują 200 godzin zajęć. Prowadzone są w wybrane soboty i niedziele ze wsparciem Centrum Cyberbezpieczeństwa AGH.

W przypadku epidemii zajęcia będą odbywać się zdalnie w formie telekonferencji. Aby przygotować się do zajęć laboratoryjnych może być wówczas konieczna instalacja darmowego oprogramowania wg. instrukcji przygotowanych przez prowadzących.  

KIEROWNIK STUDIÓW

dr hab. inż. Bartłomiej Śnieżyński
AGH  pok. 3.10
tel.: (+48 12) 328 33 05
e-mail: bartlomiej.sniezynski ( at ) agh.edu.pl

SEKRETARIAT STUDIÓW PODYPLOMOWYCH

Centrum Informatyki,
Ul. Kawiory 21
30-055 Kraków


mgr inż Monika Chochół
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
AGH  pokój 2.7
tel.: (+48 12) 328 33 01

ADRES STUDIÓW

Akademia Górniczo-Hutnicza im.Stanisława Staszica w Krakowie
Katedra Informatyki
Studia Podyplomowe - Cyberbezpieczeństwo
Al. Mickiewicza 30
30-059 Kraków

KOSZT

Koszt studiów wynosi 5900 zł (w tym opłata manipulacyjna 100 zł). Opłatę można wnieść w dwóch ratach: 3800 zł za pierwszy semestr i 2100 zł za drugi.

Opłatę manipulacyjną (w wysokości 100 zł) prosimy wpłacić dopiero po otrzymaniu od organizatora informacji o nr konta i subkonta.

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące opłat i kwestii formalnych zostaną Państwu przesłane po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

 

Go to top